Prima vizus

Vyšetření zraku dětí pod názvem "Koukají správně" bude 21.10.2020. Nahlásit děti na vyšetření můžete ve třídách cena 150,-Kč za vyšetření

Sférické kino

Dne 8.10.2020 bude v mateřské škoe "Sférické kino". Každá třída bude mít pohádku zvlášť. Výbíráme 70,-Kč

Focení dětí

Dne 5.10.2020 bude vánoční focení dětí.

Roušky v MŠ

Do MŠ vstupují rodiče s ROUŠKOU.

Bez roušky mohou být děti a zaměstnanci MŠ.

Pravidla MŠ

Vážení rodiče,

vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a na základě doporučení MŠMT jsme pro provoz MŠ stanovili tato pravidla.

• S dítětem do budovy školy vstupuje jen jeden zákonný zástupce. Dovede dítě do šatny, převleče dítě a odevzdá paní učitelce. Do třídy nevstupuje a v šatně se zdržuje pouze na dobu nezbytně nutnou.

• Zákonný zástupce má po celou dobu pobytu v MŠ roušku, která mu zakrývá ústa i nos.

• Děti mít roušky nemusí.

• Při příchodu do budovy doprovod dítěte použije dezinfekci, která je umístěna u vstupních dveří.

• Při zjištění infekčních příznaků u dítěte při příchodu do MŠ – rýma, kašel, bolest hlavy, bolest v krku, průjem apod. a příznaků onemocnění  – zvýšená teploty nad 37 st. C – nebude dítě přijato k docházce.

• Vyskytnou-li se příznaky během dne – dítě dostane roušku a bude izolováno od ostatních dětí a zároveň bude informován zákonný zástupce, který si dítě bezodkladně vyzvedne z mateřské školy.

• Dejte dětem do sáčku roušku a ten podepište. Odevzdejte roušku v sáčku paní učitelce ve třídě.

Přejeme Vám a vašim dětem bezproblémový vstup do nového školního roku a doufáme, že tuto složitou situaci zvládneme a společně vytvoříme pro děti bezpečné a přívětivé prostředí.

Prima vizus

Vyšetření zraku dětí pod názvem "Koukají správně"

Sférické kino

Dne 8.10.2020 bude v mateřské škoe

Focení dětí

Dne 5.10.2020 bude vánoční focení dětí.

Created by © 2017 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign