logotyp
Login
Umístění stavebnic
5 - (10)
Umístění stavebnic

O nás - MŠ IVANČICE

 • image 21
 • image 22
 • image 24


Vítáme Vás na www stránkách mateřské školy Na Úvoze Ivančice.


 • Mateřská škola sídlí v jednopatrové budově, která je umístěna na okraji dvou sídlišť. Nachází se v pěkném a klidném prostředí. Před budovou jsou jabloňové stromy. Podle nich děti daly mateřské škole název "Jabloňová školička" . Za budovou je velká školní zahrada se dvěma pískovišti a novými herními prvky pro děti. Na zahradě mají děti volný prostor pro míčové hry.
 • Přízemí budovy je rozděleno na dvě části: hospodářská část - kuchyň, šatna provozních pracovníků, sklady a kotelna, která je od roku 1993 zrekonstruovaná na plynové topení. Ve druhé části přízemí jsou dvě třídy, šatny a hygienické a sociální zařízení pro děti.
  Třídy slouží jako herna i ložnice pro odpolední odpočinek dětí-rozkládají se lehátka.
  V poschodí se nachází dvě třídy, které zároveň slouží jako ložnice pro odpolední odpočinek dětí- rozkládají se lehátka.Dále je zde sociální a hygienické zařízení tříd, šatny učitelek, kabinet pomůcek. Jsou zde i dvě kuchyňky- výdejny jídla.
 • Třídy jsou označené podle barev : modrá s kapacitou 27 dětí,
                                                   oranžová s kapacitou 28 dětí,
                                                   červená s kapacitou 16 dětí,
                                                   zelená s kapacitou 19 dětí,
 • Od 1.9.2011 máme odloučené pracoviště na ulici Mjr.Nováka 7, Ivančice, kde je umístěna jedna třída žlutá s kapacitou 28 dětí. Je zde vybudované nové sociální zařízení a výdejna jídla. Jídlo se dováží z kuchyně MŠ Na Úvoze. Za budovou, kde je třída MŠ, je oplocená zahrada s herními prvky, která tvoří součást odloučeného pracoviště.
 • V současné době se v mateřské škole vzdělává 118 dětí.
"Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výhovy.Chceme, aby zde bylo dítě maximálně šťastné a spokojené"

 • Školní vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, nabízíme kvalitní standardní a nadstandardní péči pro všechny děti naší školy. Ve vzdělávání dětí upřednostňujeme kooperativní učení.Vzdělávání se uskutečňuje během celého dne ve všech činnostech a situacích, které se v mateřské škole naskytnou. Je založeno na přímých zážitcích dítěte, vyváženosti spontánních a řízených činností, prováděných ve skupinách, individuálně nebo frontálně. Vychází z dětské volby, z dětské zvídavosti a potřeby objevovat. Všechny činnosti obsahují prvky hry a tvořivosti.
 • Děti se samy podílejí svými výrobky a výtvory na výzdobě a úpravě prostředí. Dětské práce jsou po celé budově přístupny rodičům a veřejnosti.

  Tradicí je spolupráce se ZŠ v Ivančicích, s okolními mateřskými školami, Městským úřadem Ivančice, PPP, ZUŠ Alfonse Muchy, Střediskem volného času Ivančice, KIC, s knihovnou, Policií ČR a Hasiči.
 • Snažíme se o spolupráci s rodiči a o jejich informovanost.

Jak to u nás vypadá?

Pohled na budovu MŠOranžová třídaHrací koutyDětské vařeníUmístění stavebnicModrá třídaPohled na stolečkyHrací koutekStavebniceProstor pro hru

RYCHLÝ KONTAKT

Mateřská škola Ivančice

obrázek
Na Úvoze 1 Brno - venkov 664 91 Telefon: 546451504 728359688 - mobil jen na SMS 546213501-Mjr. Nováka 702267930 - mobil jen na SMS E-mail: MSNaUvozeIvancice@seznam.cz

NOVINKY

Pondělí 27.9.2021

V pondělí 27.9.2021 bude mateřská škola se sou...

Uzavření zelené třídy

Od 24.9.2021 do 4.10.2021  uzavírá KHS

Pokyn z KHS

Karanténní opatření stanovené mimořádným opatřením MZ ČR aktuálně zahrnují: domácíkaranté...

Důležité informace

Domů MŠ Na Úvoze Ivančice

Created by © 2017 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign